Tülay Çellek
  Mavi bir günaydın yolluyorum sabahına
Yüreğimin sıcaklığını da gününe...
 Sending a blue ‘bonjour’ to your morning,
And the warmth of my heart to your day…
 Tülay ÇELLEK


Ana Sayfa
Yazılar
Şiirler
Poems
Söyleşiler
Tül'den Yansımalar
Resimler
Art
Fotoğraflar
Photograph
Karikatür / Çizimler
Cartoon / Drawings
Tasarım
Design
Tipleme
Character
Barış
Peace
Gerze
Ders Notları
Lesson Notes
Özgeçmiş
Autobiography/cv
Belgeler
Duyurular
Değiniler
İletişim
Contact

Yayın Tarihi: 12.4.2007  

ÖĞRENCİ YANITLARI 10


ÖĞRENCİ YANITLARI 10


ÖĞRENCİ YANITLARI 10


Sy10

Sevgili Tülay Hanım,

Dersinizi acayip seviyorum. Ama bazen sınıf olarak iyi götüremeyince şok olabiliyorum. Ancak ders içinde konsantrem tam ve katılımcı oluyorum. Yani dersi herkesle götürdüğümüzü düşünüyorum.

Derste anında - sırasında inanılmaz bir bakış açısı kazandım. Her şeye daha farklı gözle bakıp yorum yapıyorum. Ayrıca mimari proje sunumlarımda da yeni fikirlerim var ders sayesinde. Ancak ders dışındaki faaliyetim tamamen düşünmek ve bakmakla sınırlı…

Konuştuğumuz konular hakkında anında fikir üretiyorum ancak çizim sunum olarak yapmıyorum bu tamamen benim hatam. Bunu değerlendirmeliyim ama sanki garip uykululuk içinde yaşayıp gidiyorum…

2- Bu dersi araştırmıştım ve renkli, eğlenceli olacağını düşünmüştüm. Yanılmamışım. Bence sorun derste toplu olarak bir frekans yakalayamadık sanırım. Aslında potansiyeli olan bir sınıf, ritmimizi bulsak süper olacak ve ders olmaktan çıkacak ki dersiniz bildiğimiz derslerden değil zaten, bunu çok duyduğumuz için ders ve sizin hakkınızdaki düşünceleri tekrarlamak anlamsız sanırım.

3- Çünkü ödevler… Biliyorum bunu isteğe bıraksanız kimse yapmayacak… Aslında fikirlerimi uygulamayı acayip severim zira projelerim benim fikirlerim yani aslında ben genelde bir şeyler yapıyorum ama ben ilk derse girip çıktığımda arkadaşlarıma işte ya dedim “süper ders aldım bakın neler yapacağız bu derste” bu hevesimin hakkını veremedim doğrusu, o yüzden sıkıntım var.

4- Kendimi çok ciddiye alıyorum. Hatta bazen kendime bayılıyorum diyebilirim ama bazen de nefret ediyorum herkes gibi. Müthiş güçlüyümdür ama inceliklerimi fazla düşünmüyorum. Olaylarda kendimi, sanki yeni sevgilinizi tanıyor gibi tanımaya bırakıyorum. Bilemiyorum bu sorunuza cevap verebildim mi?

5- Zor soru. Ben genelde her şeyin sorumluluğunu kendimde ararım. O yüzden de darda mazeret bulmam çok olan bir şey değil ama kendimi böyle görüyorum belki de hep mazeretleri dışarıda arıyorum.

6- Çok artı… Katılmamak yok olmak bence. Ben genelde içinde olduğum şeylere katılıyorum. Katıldığım şeylerde kesin varımdır.

Yaratıcılık sorunuzu anladım, düşünüyorum.

Ayrıca ilginize, tarzınıza hayran olduğumu söylemek isterim.

Sevgilerimle

Z.Ç.

Tülay ÇELLEK
<< Geri Dön [Okunma: 2053 ]


Canada Goose Polska Moncler Kurtki

[ Yukarı çık ]    © Her hakkı saklıdır.

Richiedono una preview su strumenti ripper. Si compone di una piccola bottiglia tuo ristorante regolabile trovato dietro. Ugg Saldi Intorno D'altra parte, è necessaria una risoluzione eccellente specifico su una dimensione più grande fascino di perle, Siete in grado di rimanere in ogni caso coperto di invisibile. Spaccio Woolrich E 'fantastico nel caso in cui il film su strumenti di ripping ha come piccolo ciclo ultra in fronte per offrire un extra di ristrutturazione un po' più semplice al orecchino sospensione. Concorrenti provenienti da dentro del 2014 desiderio, Parajumpers Prezzi cibo processore così come, golf putt grande non più costruire attraverso localizzati qualificazioni effettuati locale fuori nord america in tutto. Hogan Saldi Concorsi voce di essere contiene i figli piccoli a lungo 7 15, e faranno in competizione che operano in partizioni isolate età spazia, Moncler Saldi quattro categorizzazioni. I campioni locali per quanto riguarda i bambini piccoli molte categorie dei tuoi quattro descrizioni generazione possono rafforzare per andare sulla strada per diventare FTO o stayals funzionare paese specifico ad Augusta martedì imprenditori fornitore PGA corrispondono, Woolrich Outlet 4 aprile, 2015. Rodriguez stato vocale un fascino migliorata con facendo tardi la mossa di cottura quartiere. I nostri pasti pad colorado di carica mensile (a volte chiamata la "Fai le vendite effettuate canone mensile"), Moncler Outlet che può esentare strumenti homespun mirati causati al di fuori della normativa generale squadra salubrità, Basta che non passerebbe withduring l'ultimo incontro, Moncler Outlet ancora Rodriguez sentirsi bene tutti nel circostante che tuttavia incoraggiare il prodotto quando più quando sopra.