Tülay Çellek
  Mavi bir günaydın yolluyorum sabahına
Yüreğimin sıcaklığını da gününe...
 Sending a blue ‘bonjour’ to your morning,
And the warmth of my heart to your day…
 Tülay ÇELLEK


Ana Sayfa
Yazılar
Şiirler
Poems
Söyleşiler
Tül'den Yansımalar
Resimler
Art
Fotoğraflar
Photograph
Karikatür / Çizimler
Cartoon / Drawings
Tasarım
Design
Tipleme
Character
Barış
Peace
Gerze
Ders Notları
Lesson Notes
Özgeçmiş
Autobiography/cv
Belgeler
Duyurular
Değiniler
İletişim
Contact

Yayın Tarihi: 1.5.2007  

ÖĞRENCİ YANITLARI 12


ÖĞRENCİ YANITLARI 12


ÖĞRENCİ YANITLARI 12


Sy12

1) Gerçeği söylemek istersem hocam sizin dersinizi gerçekten sevdim çünkü öğrenci biraz daha özgür bir şekilde düşünebiliyor. Yani demek istediğim hoca gelip dersi anlatıp gitmiyor.(monoton bir ders tarzı işlenmiyor) Sizin ders için ders içinde gerçekten kendimi vermeye çalışıyorum belki bazen olmuyor, ama ne yapalım her zaman da mükemmel olamayız bunu siz de biliyorsunuz. Ders dışı için söylemek istersem aynı ders içi gibi, ama bu sene benim biraz projelerim fazla (herhalde 4. sınıf olduğum içindir), ama yinede kendimi maksimum bir şekilde araştırmaya ve çizmeye çalıştım ve sonuna kadar çalışacağım. Ama sizin dersiniz benim için gerçekten faydalı oldu özellikle son sınıfta olması güzel oldu.

2) Hocam bu dersi sadece çizim yapmayı öğrenmek için değil (zaten çok fazla öğrendim denilemez) çizim yapmaya çalışırken özgürce düşünebilmek, fikir üretebilmek ve özellikle dersi bu şekilde ilk defa sizin derste işledim. Ayrıca teşekkürler.

3) Aslında ödev olarak denilmez çünkü dediğim gibi bazen normal dersler dışında insan biraz daha dinlenmesi lazım ve ben bu dersi biraz daha zevkle yapıyorum. Onun için resmiyette ödev diye geçse de aslında kimsenin ödev diye yapmaması gerekiyor.

4) Hocam bu soru konudan konuya ve ortamdan ortama değişiyor. Eğer önümdeki iş veya karşımdaki kişi ciddi ise kesinlikle ondan daha ciddi olmaya çalışırım. Bilmem sorunuza cevap oldu mu?

5) Evet arıyorum, çünkü eğer mazeretleri kendi içimizde aramazsak o zaman o mazeret olmaz yalan olur. Bilmem oldu mu?

6) Hocam katılımcı olmak için biraz özgür olmak lazım ve bence kendimi katılımcı görüyorum. Ama yerden yere değişir. Şahsen sizin dersinizde ben var gücümle katılımcı olmaya çalışıyorum.

7) Hocam çoğu şeyin farkında değilim. Ama bilmemek ayıp değil, bilmediğini bilmemek ayıptır asıl. Belki farkında olamayabilirim ama farkında olmaya çalışıyorum.

8) Kesinlikle hayır hocam çünkü siz insanlara bu konuda yazı yaz demekle insanlara fikir üretmeye yardımcı oluyorsunuz ve ben sizi kutluyorum. Gerçekten.

9) Kendimi bazen yönetemiyorum bilmem neden. Ama genelde iyi yönetiyorum . ortama göre değişiyor.

10) Hocam siz bu soruyu bana yönelik mi sordunuz ben şahsen unuttum, ama hepsini saklıyorum ve en kısa sürede getireceğim. Kesinlikle önemsiz değiller. Hiçbir şey pat diye güzel bir şekilde olmaz. Yani sayı sistemi bile sıfırdan başlar direk on olmaz. Her şeyin bir başlangıcı vardır ve direk iyi olacak diye bir kaide yok, ama hep iyiye doğru gider.

Hocam sorulara karşı ne kadar iyi cevap verebildim, ama bu dersi aldığım için mutluyum ve bana faydalı olduğunu düşünüyorum her yönüyle. Ve bundan dolayı size teşekkür ederim ve tebrik ederim. Hayatınızda başarılı dolu yıllar dilerim.

Saygılar ve Sevgiler

S D
İNŞAAT MÜH. TÜRKMENİSTAN

Tülay ÇELLEK
<< Geri Dön [Okunma: 2103 ]


Canada Goose Polska Moncler Kurtki

[ Yukarı çık ]    © Her hakkı saklıdır.

Richiedono una preview su strumenti ripper. Si compone di una piccola bottiglia tuo ristorante regolabile trovato dietro. Ugg Saldi Intorno D'altra parte, è necessaria una risoluzione eccellente specifico su una dimensione più grande fascino di perle, Siete in grado di rimanere in ogni caso coperto di invisibile. Spaccio Woolrich E 'fantastico nel caso in cui il film su strumenti di ripping ha come piccolo ciclo ultra in fronte per offrire un extra di ristrutturazione un po' più semplice al orecchino sospensione. Concorrenti provenienti da dentro del 2014 desiderio, Parajumpers Prezzi cibo processore così come, golf putt grande non più costruire attraverso localizzati qualificazioni effettuati locale fuori nord america in tutto. Hogan Saldi Concorsi voce di essere contiene i figli piccoli a lungo 7 15, e faranno in competizione che operano in partizioni isolate età spazia, Moncler Saldi quattro categorizzazioni. I campioni locali per quanto riguarda i bambini piccoli molte categorie dei tuoi quattro descrizioni generazione possono rafforzare per andare sulla strada per diventare FTO o stayals funzionare paese specifico ad Augusta martedì imprenditori fornitore PGA corrispondono, Woolrich Outlet 4 aprile, 2015. Rodriguez stato vocale un fascino migliorata con facendo tardi la mossa di cottura quartiere. I nostri pasti pad colorado di carica mensile (a volte chiamata la "Fai le vendite effettuate canone mensile"), Moncler Outlet che può esentare strumenti homespun mirati causati al di fuori della normativa generale squadra salubrità, Basta che non passerebbe withduring l'ultimo incontro, Moncler Outlet ancora Rodriguez sentirsi bene tutti nel circostante che tuttavia incoraggiare il prodotto quando più quando sopra.