Tülay Çellek
  Mavi bir günaydın yolluyorum sabahına
Yüreğimin sıcaklığını da gününe...
 Sending a blue ‘bonjour’ to your morning,
And the warmth of my heart to your day…
 Tülay ÇELLEK


Ana Sayfa
Yazılar
Şiirler
Poems
Söyleşiler
Tül'den Yansımalar
Resimler
Art
Fotoğraflar
Photograph
Karikatür / Çizimler
Cartoon / Drawings
Tasarım
Design
Tipleme
Character
Barış
Peace
Gerze
Ders Notları
Lesson Notes
Özgeçmiş
Autobiography/cv
Belgeler
Duyurular
Değiniler
İletişim
Contact

Yayın Tarihi: 22.3.2007  

ÖĞRENCİ YANITLARI 4


ÖĞRENCİ YANITLARI 4


ÖĞRENCİ YANITLARI 4


Sy4

1- Biliyorsunuz, dersimdeki her konunun 1 ay süresi var.Bu süre içerisinde konuya ( Afiş-amblem vs… ) ders içinde ne kadar zaman ayırıyorsunuz. Araştırma-çizim-fikir üretme açısından. Aynı şekilde aynı konuya yine aynı süre içinde ders dışı ne kadar zaman ayırıyorsunuz?

Ders içinde, zamanın tümünü konuya harcıyorum. Ders dışında ise hayatımı ayırıyorum. Çünkü her şeyi görmekten vazgeçtim. Artık onlara bakıyorum. ve bir yorum getiriyorum.

2- Neden bu dersi seçtiniz?

Web tasarımıyla uğraşıyorum. Yardımcı olabilir diye seçtim. Ama daha fazlasını verdi bana.

3- Alanınız dışında seçilen bu derste yapılanları neden "ödev" olarak alıyorsunuz-algılıyorsunuz?

Bence bu psikolojik bir algı :) hocanın verdiği her şey ÖDEVDİR. :)

4- Kendinizi ne kadar ciddiye alıyorsunuz?

kendimi, kendimin patronu görecek kadar.

5- Mazeretleri kendi dışınızda aradığınız kadar, kendi içinizde de arıyor musunuz?

Mazeretleri kendi dışımda aramadığım kadar içimde arıyorum. Eğer kendimde bir sorun bulamıyorsam, işte o zaman dışa dönüyorum.

6- Katılımcı olmak, var olmak adına ne denli gerekli? Siz ne kadar içindesiniz?

insanın nefes alması kadar gerekli. Katılımcı değilseniz var olamaz mısınız. Çünkü kimse sizin ne düşündüğünüzü bilemez. Hal böyle olunca kimse sizi ciddiye almaz. Ortaokul cağlarımda bu kadar katılımcı değildim. Katılımcı olmayınca beklentilerimin gerçekleşmediğini anladığım zaman daha fazla katılımcı olmaya karar verdim.

7- Farkındalığın ne kadar farkındasınız?

Kendimi farkedecek kadar. Gücümü ve neler yapabileceğimi biliyorum. Bence bu en büyük farkındalık. İNSANIN KENDİNİ FARKETMESİ...

8- Sizce Yaratıcılıkla ilgili soruyu Uranusca mı sordum? Bu sorunun yanıtını ısrarla "yaratıcılık" tanımlaması ve yorumlaması yapanlardan rica ediyorum.

A.R.S.Tülay ÇELLEK
<< Geri Dön [Okunma: 2259 ]


Canada Goose Polska Moncler Kurtki

[ Yukarı çık ]    © Her hakkı saklıdır.

Richiedono una preview su strumenti ripper. Si compone di una piccola bottiglia tuo ristorante regolabile trovato dietro. Ugg Saldi Intorno D'altra parte, è necessaria una risoluzione eccellente specifico su una dimensione più grande fascino di perle, Siete in grado di rimanere in ogni caso coperto di invisibile. Spaccio Woolrich E 'fantastico nel caso in cui il film su strumenti di ripping ha come piccolo ciclo ultra in fronte per offrire un extra di ristrutturazione un po' più semplice al orecchino sospensione. Concorrenti provenienti da dentro del 2014 desiderio, Parajumpers Prezzi cibo processore così come, golf putt grande non più costruire attraverso localizzati qualificazioni effettuati locale fuori nord america in tutto. Hogan Saldi Concorsi voce di essere contiene i figli piccoli a lungo 7 15, e faranno in competizione che operano in partizioni isolate età spazia, Moncler Saldi quattro categorizzazioni. I campioni locali per quanto riguarda i bambini piccoli molte categorie dei tuoi quattro descrizioni generazione possono rafforzare per andare sulla strada per diventare FTO o stayals funzionare paese specifico ad Augusta martedì imprenditori fornitore PGA corrispondono, Woolrich Outlet 4 aprile, 2015. Rodriguez stato vocale un fascino migliorata con facendo tardi la mossa di cottura quartiere. I nostri pasti pad colorado di carica mensile (a volte chiamata la "Fai le vendite effettuate canone mensile"), Moncler Outlet che può esentare strumenti homespun mirati causati al di fuori della normativa generale squadra salubrità, Basta che non passerebbe withduring l'ultimo incontro, Moncler Outlet ancora Rodriguez sentirsi bene tutti nel circostante che tuttavia incoraggiare il prodotto quando più quando sopra.