Tülay Çellek
  Mavi bir günaydın yolluyorum sabahına
Yüreğimin sıcaklığını da gününe...
 Sending a blue ‘bonjour’ to your morning,
And the warmth of my heart to your day…
 Tülay ÇELLEK


Ana Sayfa
Yazılar
Şiirler
Poems
Söyleşiler
Tül'den Yansımalar
Resimler
Art
Fotoğraflar
Photograph
Karikatür / Çizimler
Cartoon / Drawings
Tasarım
Design
Tipleme
Character
Barış
Peace
Gerze
Ders Notları
Lesson Notes
Özgeçmiş
Autobiography/cv
Belgeler
Duyurular
Değiniler
İletişim
Contact

Yayın Tarihi: 10.12.2010  

BASIN BİLDİRİSİ: “SARIYER” KONULU FOTOĞRAF YARIŞMASI


BASIN BİLDİRİSİ: “SARIYER” KONULU FOTOĞRAF YARIŞMASI


BASIN BİLDİRİSİ: “SARIYER” KONULU FOTOĞRAF YARIŞMASIDeğerli Basın Mensubu

Sarı Platform Derneği tarafından 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı ve Sarıyer Belediyesi’nin destekleri ile düzenlenen “SARIYER” konulu fotoğraf yarışması, Sarıyer’in yaşamını ve doğal, kültürel değerlerini tanıtmayı, katılımcıların fotoğraf sanatı yoluyla yaratıcılıklarını ortaya çıkartmayı ve geliştirmeyi amaçlıyor. Ayrıca Sarıyer’in geçmişiyle, bugünüyle, tüm mevsimleriyle, yaşamıyla, kültürüyle geleceğe taşınabilmesi için yarışma Jürisi tarafından seçilecek fotoğrafların arşivlenmesi düşünülmektedir. İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen yarışmaya katılan fotoğraflar arasından seçilen yapıtlardan oluşan bir albüm hazırlanacak ve yayınlanacaktır

SeçiciKurul:


Prof. Dr. Barbaros GÜRSEL (Bölüm Bşk) MÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bl.- Jüri Bşk

Öğr. Gör. Mustafa Bilge SATKIN MÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü

Öğr. Gör. Ufuk DUYGUN YTÜ Sanat Ve Tasarım Fakültesi Fotoğraf Ve Video Programı

Öğr. Gör. Tülay ÇELLEK YTÜ Sanat Ve Tasarım Fakültesi em. (Grafik Tasarım)

Barış UZUNHAN Endüstri Mühendisi, Fotoğrafçı

Y.Müh. Dr. M. Cemal BEŞKARDEŞ TURING Onur Kurulu Üyesi – Sarı Platform

Mustafa BAKIR – Sarı Platform Başkanı

Yarışma Takvimi:
Son Katılım Tarihi: 26.11.2010
, Sonuç Bildirim Tarihi:08.12.2010
Sergi ve ödül töreni: Sarıyer Belediyesi Kültür Merkezi, 18 – 25 Aralık 2010 Ödül töreni ve kokteyl: 18 Aralık 2010 Cumartesi saat: 14 00

Sonuçlar ; basın yoluyla ve www.sariplatform.com, www.tulaycellek.com sitelerinde ilan edilecek, ayrıca yarışmacıların e-posta adreslerine bildirilecektir.


Ödüller:

Çocuklar ve Büyükler kategorisi


A-15 Yaş üstü: 1. 2500 TL 2. 2000 TL 3. 1000 TL

Mansiyon 1. 500 TL 2. 500 TL 3. 500 TL

B- 15 Yaş altı: 1. 1000 TL 2. 750 TL 3. 500 TL

Mansiyon 1. 25 0 TL 2. 250 TL 3. 250 TL


Değerlendirme Sonuçları:


Dereceye giren katılımcılara ödül ve plaketleri, düzenlenecek tören ve sergide takdim edilecektir. Fotoğrafları sergilenen tüm fotoğrafçılara Katılım Belgesi, fotoğrafları sergilenmeyen tüm katılımcılara da Teşekkür Yazısı verilecektir.


Yarışma Sekretaryası:
Av. Necati YILDIRIM - Ali KABAOĞLU, SARI PLATFORM
Telefon No: 0212 242 33 11 – 0505 757 88 34 - 0532276 59 08
0534 860 29 29 (SP)-Faks No: 0212 218 59 88
Elektronik Posta Adresi:
necatiyildirim@istanbulbarosu.org.tr s.alikabaoglu@hotmail.com,
Adres: LİVAN Hukuk Bürosu Şehit Mithat Yılmaz CD. No: 65 A Blok D:3 Sarıyer / İSTANBUL

Ayrıntılı bilgi için:
www.sariplatform.com, www.tulaycellek.com

SARI PLATFORM DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

***

SARI PLATFORM DERNEĞİ
“SARIYER” Konulu
Fotoğraf yarışması
Basın Tanıtım Kahvaltısı
19 Ekim 2010

Değerli Basın Mensubu

Sarı Platform Derneği
tarafından İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı ve Sarıyer Belediyesi’nin destekleri ile düzenlenen “SARIYER” konulu fotoğraf yarışmasının tanıtımı için 19 Ekim 2010, Salı günü saat 10 30 da düzenlenecek olan basın kahvaltısında sizi de aramızda görmek istiyoruz.

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen yarışmanın değerli jüri üyelerinin, Prof. Dr. Barbaros GÜRSEL (Bölüm Bşk) MÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bl.- Jüri Bşk, Öğr. Gör. Mustafa Bilge SATKIN MÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü, Öğr. Gör. Ufuk DUYGUN YTÜ Sanat Ve Tasarım Fakültesi Fotoğraf Ve Video Programı, Öğr. Gör. Tülay ÇELLEK Yıldız Teknik Üniversitesi STF Em.(Grafik Tasarım), Barış UZUNHAN Endüstri Mühendisi, Fotoğrafçı, Y.Müh. Dr. M. Cemal BEŞKARDEŞ TURING Onur Kurulu Üyesi – Sarı Platform, Mustafa BAKIR Sarı Platform Derneğinin Başkanın katılımıyla gerçekleşecek olan tanıtım toplantısında, Sarıyer’in yaşamını ve doğal, kültürel değerlerini tanıtmayı, katılımcıların fotoğraf sanatı yoluyla yaratıcılıklarını ortaya çıkartmayı ve geliştirmeyi amaçlayan fotoğraf yarışması ile ilgili bilgi verecek.

Basın davetli kontenjanımızın sınırlı olması nedeniyle aşağıda iletişim bilgileri bulunan SARIYER PLATFORMU DERNEĞİ’NİN sorumlusuyla, 18 Ekim 2010, saat 15 00’e kadar iletişime geçmenizi rica ederiz.

İletişim: Ali KABAOĞLU, SARI PLATFORM DERNEĞİ
0505 757 88 34 – 0534 860 29 29 (SP)
s.alikabaoglu@hotmail.com, sariplatform@sariplatform.com

Adres:
Meyyali Lokantası
Tuncay Artun Caddesi Salih Bey Sokak 4 Reşitpaşa 0212 229 03 82 Meyyali Restaurant ve Cafe Category:Kebabs, İstinye Yokuşu Eski Şişli Emirgan Cad. Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü Karşısı No:3 İstinye (212 - 323 33 93)İSTANBUL

İstinye Yokuşu Reşitpaşa girişinden sağa sapıp, solda yönlendirme tabelaları var…
http://www.meyyali.com.tr/
http://www.meyyali.com.tr/iletisim.php


SARI PLATFORM DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

***

SARIYER KONULU FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞLIYOR

Sarıyer’in yaşamını ve doğal, kültürel değerlerini tanıtmayı, katılımcıların fotoğraf sanatı yoluyla yaratıcılıklarını ortaya çıkartmayı ve geliştirmeyi amaçlayan “SARIYER” konulu fotoğraf yarışması başlıyor. Sarıyer konulu fotoğraf Yarışmasının tanıtım basın toplantısı 19 Ekim 2010, Salı günü saat 10: 30’ da Meyyali’de gerçekleştirildi.

Sarı Platform Derneği tarafından 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı ve Sarıyer Belediyesi’nin destekleri ile hayata geçirilen Sarıyer konulu fotoğraf yarışmasının basın toplantısında Sarı Platform Derneği Onur Kurulu Üyesi Cemal BEŞKARDEŞ, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü GENÇ, Sarı Platform Derneği Başkanı Mustafa BAKIR, Fotoğraf Yarışması Juri Baskani MU Guzel Sanatlar Fakultesi Fotograf Bölümü Başkanı Başkanı Prof. Dr. Barbaros GÜRSEL, Jüri üyesi, Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Fotoğraf ve Video Programı Öğr. Gör. Ufuk DUYGUN, Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi em. (Grafik Tasarım) Öğr. Gör. Tülay ÇELLEK konuşma yaptı.

Sarıyer ilçesinin geçmişiyle, bugünüyle, tüm mevsimleriyle, yaşamıyla, kültürüyle geleceğe kalması bakımından fotoğraf yarışmasının öneminin vurgulandığı toplantıda, yarışmaya katılan fotoğraflardan bir arşivleme çalışmasının ve albüm yapılacağı belirtildi.

Bütün İstanbulluların katılımına açık olan yarışmaya son katılım tarihi 26 Kasım 2010.

Ayrıntılı bilgi için:
www.sariplatform.com, www.tulaycellek.com

2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansının Basın Bildirisidir...

Tülay ÇELLEK
<< Geri Dön [Okunma: 3104 ]


Canada Goose Polska Moncler Kurtki

[ Yukarı çık ]    © Her hakkı saklıdır.

Richiedono una preview su strumenti ripper. Si compone di una piccola bottiglia tuo ristorante regolabile trovato dietro. Ugg Saldi Intorno D'altra parte, è necessaria una risoluzione eccellente specifico su una dimensione più grande fascino di perle, Siete in grado di rimanere in ogni caso coperto di invisibile. Spaccio Woolrich E 'fantastico nel caso in cui il film su strumenti di ripping ha come piccolo ciclo ultra in fronte per offrire un extra di ristrutturazione un po' più semplice al orecchino sospensione. Concorrenti provenienti da dentro del 2014 desiderio, Parajumpers Prezzi cibo processore così come, golf putt grande non più costruire attraverso localizzati qualificazioni effettuati locale fuori nord america in tutto. Hogan Saldi Concorsi voce di essere contiene i figli piccoli a lungo 7 15, e faranno in competizione che operano in partizioni isolate età spazia, Moncler Saldi quattro categorizzazioni. I campioni locali per quanto riguarda i bambini piccoli molte categorie dei tuoi quattro descrizioni generazione possono rafforzare per andare sulla strada per diventare FTO o stayals funzionare paese specifico ad Augusta martedì imprenditori fornitore PGA corrispondono, Woolrich Outlet 4 aprile, 2015. Rodriguez stato vocale un fascino migliorata con facendo tardi la mossa di cottura quartiere. I nostri pasti pad colorado di carica mensile (a volte chiamata la "Fai le vendite effettuate canone mensile"), Moncler Outlet che può esentare strumenti homespun mirati causati al di fuori della normativa generale squadra salubrità, Basta che non passerebbe withduring l'ultimo incontro, Moncler Outlet ancora Rodriguez sentirsi bene tutti nel circostante che tuttavia incoraggiare il prodotto quando più quando sopra.