Tülay Çellek
  Mavi bir günaydın yolluyorum sabahına
Yüreğimin sıcaklığını da gününe...
 Sending a blue ‘bonjour’ to your morning,
And the warmth of my heart to your day…
 Tülay ÇELLEK


Ana Sayfa
Yazılar
Şiirler
Poems
Söyleşiler
Tül'den Yansımalar
Resimler
Art
Fotoğraflar
Photograph
Karikatür / Çizimler
Cartoon / Drawings
Tasarım
Design
Tipleme
Character
Barış
Peace
Gerze
Ders Notları
Lesson Notes
Özgeçmiş
Autobiography/cv
Belgeler
Duyurular
Değiniler
İletişim
Contact

Yayın Tarihi: 26.6.2007  

ÖĞRENCİLERİMLE YAZIŞMALARIMIZDAN 1


ÖĞRENCİLERİMLE YAZIŞMALARIMIZDAN 1


ÖĞRENCİLERİMLE YAZIŞMALARIMIZDAN 1Merhaba,

Güzeller Güzeli Ş, tüm yazdıklarına katılıyorum. Hep içimden "söylediklerine" katılıyorum sözleri önce dökülüyor. Sonra "yazdıklarına" sözcüğünü anımsıyorum.
Bence fotoğraflarını buraya gönderdiğin iyi olmuş. Böyle fotoğraf çeken arkadaşlarımız da gönderseler ve bunlar hakkında tartışma yapsak burada ne iyi olur. Sadece ben değil. Acaba bu fotoğrafların hakkında arkadaşlarımız ne düşünüyor? Hatta böyle bir konuyu ben nasıl çekerdim? Diyor Ya da ben hangi konuyu tercih ederdim? Sorusunu bizlerle paylaşıyor.

1. fotoğrafın ilginç. Ama varyasyonlarını görmek geldi hemen içimden.
2. fotoğrafın da iyi. Gökyüzünü müthiş yakalamışsın ve lekeler de iyi. Bir seri yapılabilir. B.’n fotoğraflarını anımsadım. Şimdi ne yapıyor acaba? Sevgili eşinin mi fotoğraflarını çekiyor.

Devam. Umarım serginde buluşuruz. Yüreğine sağlık.

Diğer arkadaşlarımız ne yapıyor acaba? Merak ediyoruz...

Törende görüşmek dileğimdir. Tabii odam her zaman güzel bir görüşme mekanı. Bazı arkadaşlarımız arada geliyorlar. Çok seviniyorum.

Sevgiler

Tülay ÇELLEK

Herkese merhabalar, size iki fotoğrafımı yolluyorum, umarım beğenirsiniz… Tülay Hanım maillerinizi takip ediyorum. Bahsettiğiniz ödül törenine de seve seve katılırım. Geçen sene yaptığımız toplantılarımızı da tekrarlayalım derim. Ben bu bir araya gelmelerin bizi motive ettiğini ve eğitimin sadece sınıfta kalmadığının en önemli kanıtı olduğunu düşünüyorum. Sizinle bu ortamda daha fazla fotoğrafımı paylaşmak isterim. Ama mail boxların bu yolladığım fotoğraflar yüzünden çabucak dolmasının sıkıntı yaratabileceğini düşündüğüm için çekiniyorum açıkçası. Yolladığım fotoğraflarla ilgili olarak da ikisini de baskılardan taradım yani photshopta yapmadım…
Sevgiler…

Ş........bazen kendini boşlukta hissetse de Tülay Hanımın yazıları onu hep motive eder, ve de kendisine teşekkürler...

Tülay ÇELLEK
<< Geri Dön [Okunma: 1846 ]


Canada Goose Polska Moncler Kurtki

[ Yukarı çık ]    © Her hakkı saklıdır.

Richiedono una preview su strumenti ripper. Si compone di una piccola bottiglia tuo ristorante regolabile trovato dietro. Ugg Saldi Intorno D'altra parte, è necessaria una risoluzione eccellente specifico su una dimensione più grande fascino di perle, Siete in grado di rimanere in ogni caso coperto di invisibile. Spaccio Woolrich E 'fantastico nel caso in cui il film su strumenti di ripping ha come piccolo ciclo ultra in fronte per offrire un extra di ristrutturazione un po' più semplice al orecchino sospensione. Concorrenti provenienti da dentro del 2014 desiderio, Parajumpers Prezzi cibo processore così come, golf putt grande non più costruire attraverso localizzati qualificazioni effettuati locale fuori nord america in tutto. Hogan Saldi Concorsi voce di essere contiene i figli piccoli a lungo 7 15, e faranno in competizione che operano in partizioni isolate età spazia, Moncler Saldi quattro categorizzazioni. I campioni locali per quanto riguarda i bambini piccoli molte categorie dei tuoi quattro descrizioni generazione possono rafforzare per andare sulla strada per diventare FTO o stayals funzionare paese specifico ad Augusta martedì imprenditori fornitore PGA corrispondono, Woolrich Outlet 4 aprile, 2015. Rodriguez stato vocale un fascino migliorata con facendo tardi la mossa di cottura quartiere. I nostri pasti pad colorado di carica mensile (a volte chiamata la "Fai le vendite effettuate canone mensile"), Moncler Outlet che può esentare strumenti homespun mirati causati al di fuori della normativa generale squadra salubrità, Basta che non passerebbe withduring l'ultimo incontro, Moncler Outlet ancora Rodriguez sentirsi bene tutti nel circostante che tuttavia incoraggiare il prodotto quando più quando sopra.