Tülay Çellek
  Mavi bir günaydın yolluyorum sabahına
Yüreğimin sıcaklığını da gününe...
 Sending a blue ‘bonjour’ to your morning,
And the warmth of my heart to your day…
 Tülay ÇELLEK


Ana Sayfa
Yazılar
Şiirler
Poems
Söyleşiler
Tül'den Yansımalar
Resimler
Art
Fotoğraflar
Photograph
Karikatür / Çizimler
Cartoon / Drawings
Tasarım
Design
Tipleme
Character
Barış
Peace
Gerze
Ders Notları
Lesson Notes
Özgeçmiş
Autobiography/cv
Belgeler
Duyurular
Değiniler
İletişim
Contact

Yayın Tarihi: 14.6.2007  

ÖĞRENCİ YANITLARI 14


ÖĞRENCİ YANITLARI 14


ÖĞRENCİ YANITLARI 14SY14

Merhaba hocam ben d.

1. açıkça çok yaratıcı olduğumu düşünmüyorum ama elimden geleni yapıyorum. Dersinizden sonra her afişi inceliyorum desenleri harflerin konumlanışını reklamları acaba derste bahsetsem mi, diye düşünüyorum:)

2. dersi seçmemdeki amacı ilk derste sormuştunuz o zaman da söylemiştim son dönemim sadece sosyal seçimlilik dersim kalmıştı bu uygundu ve bunu seçtim

3. çizim yapmaktan hoşlanmıyorum beni zorluyor yaratıcı bir insan da değilim o yüzden bazen geriliyorum ama içimden gelen çizimleri yapıyorum. Hoşuma giden bir çizimim var ama siz beğenmeyebilirdiniz mesela bazen bu canımı sıkıyor

4. kendimi ciddiye yeterince alıyorum yaptıklarımı da

5. evet benim mesela derse devam konusunda her zaman sorunlarım olmuştur bu dönem ilişkim yüzünden böyle oldu

ben p. oturuyorum her yere uzağım derslere gelmek için 5.30 da kalkıyorum ve bu her gün olunca beni fazlasıyla yoruyor
kendi mazeretlerimin farkındayım

6. birçok şeyin farkındayım yapmam gerekenlerin özellikle de bitirmem gereken bir lisans eğitimim olduğunun

7. o ödevde yaratıcılık tanımı yapmamıştım zaten çıktısını aldığımda elinize ulaştığında bunu göreceksiniz o yüzden bunu üstüme alınmıyorum:)
sanırım soruların sırasını karıştırdım:((

Ama genel cevap vereyim
eskizlerim de çalışmalarıma dahil ve onları da veriyorum hatta otobüste çizdiklerimi bile:)

Umarım sorularınıza benden yanıt alabilmişsinizdir. Ben de bir yorum bekliyorum artık;))

Görüşmek üzere kendinize iyi davranın...(bu ifadeyi sevmeyenler olabilir ama insanın her yaptığının kendine davranışla ilgili olduğunu düşünüyorum kendine iyi baktan daha doğru bir yaklaşım bence)

Tülay ÇELLEK
<< Geri Dön [Okunma: 2319 ]


Canada Goose Polska Moncler Kurtki

[ Yukarı çık ]    © Her hakkı saklıdır.

Richiedono una preview su strumenti ripper. Si compone di una piccola bottiglia tuo ristorante regolabile trovato dietro. Ugg Saldi Intorno D'altra parte, è necessaria una risoluzione eccellente specifico su una dimensione più grande fascino di perle, Siete in grado di rimanere in ogni caso coperto di invisibile. Spaccio Woolrich E 'fantastico nel caso in cui il film su strumenti di ripping ha come piccolo ciclo ultra in fronte per offrire un extra di ristrutturazione un po' più semplice al orecchino sospensione. Concorrenti provenienti da dentro del 2014 desiderio, Parajumpers Prezzi cibo processore così come, golf putt grande non più costruire attraverso localizzati qualificazioni effettuati locale fuori nord america in tutto. Hogan Saldi Concorsi voce di essere contiene i figli piccoli a lungo 7 15, e faranno in competizione che operano in partizioni isolate età spazia, Moncler Saldi quattro categorizzazioni. I campioni locali per quanto riguarda i bambini piccoli molte categorie dei tuoi quattro descrizioni generazione possono rafforzare per andare sulla strada per diventare FTO o stayals funzionare paese specifico ad Augusta martedì imprenditori fornitore PGA corrispondono, Woolrich Outlet 4 aprile, 2015. Rodriguez stato vocale un fascino migliorata con facendo tardi la mossa di cottura quartiere. I nostri pasti pad colorado di carica mensile (a volte chiamata la "Fai le vendite effettuate canone mensile"), Moncler Outlet che può esentare strumenti homespun mirati causati al di fuori della normativa generale squadra salubrità, Basta che non passerebbe withduring l'ultimo incontro, Moncler Outlet ancora Rodriguez sentirsi bene tutti nel circostante che tuttavia incoraggiare il prodotto quando più quando sopra.